Series
Ratings
27
Game of ThronesRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5