Series
Ratings
20
High KickRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 2.0