Series
Ratings
83
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
MaidsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
MistyRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
North & SouthRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0