Movies
Ratings
712
Mickey 17Rated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Unknown: The Lost PyramidRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0