Series
Ratings
100
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0