Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
MaudieRated ★ 0.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0