Titles you rated
Chinese Paladin Season 1Rated ★ 4.0- The Story of a Noble FamilyRated ★ 3.0
Demi-Gods and Semi-DevilsRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Gakeppuchi no Eri - Kono yo de ichiban daiji na 'Kane' no hanashiRated ★ 3.0- dirtymamaRated ★ 2.0
- 七瀬ふたたびRated ★ 4.0
- Saito-sanRated ★ 2.5