Movies
Ratings
187
3 GenerationsRated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
ChappieRated ★ 2.0
Moby DickRated ★ 2.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
The Truth About EmanuelRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 5.0
Apt PupilRated ★ 3.0
Silent HouseRated ★ 0.5
FilthRated ★ 2.0