Titles you rated
TangledRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0