Movies
Ratings
184
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
The Liar and His LoverRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 4.5
RV: Resurrected VictimsRated ★ 2.0
The Running ActressRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0