Titles you rated
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
A Tale of WinterRated ★ 2.5
The Green RayRated ★ 2.5
A Tale of SpringtimeRated ★ 2.5
A Summer's TaleRated ★ 2.5
An Autumn TaleRated ★ 3.0
Coffee and CigarettesRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
InnerspaceRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
Joe's ApartmentRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 2.0