Titles you rated
- Baki Season 1: Part 2Rated ★ 2.0
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 2.0
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 2.5
Baki Hanma Season 1Rated ★ 2.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
True Cooking Master Boy Season 2Rated ★ 2.0
True Cooking Master BoyRated ★ 2.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.5
- BonobonoRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 3.5
- New Mobile Report Gundam WRated ★ 3.5