Titles you rated
Voice season1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0