Movies
Ratings
154
50 First DatesRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5