Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 1.5
Lucky LouieRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Assorted GemsRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0