Series
Ratings
71
Smile AgainRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.5