Titles you rated
DolittleRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Soul-MateRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 3.0