Titles you rated
The SwindlersRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
A DayRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
LucyRated ★ 1.5
Non-StopRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Who Am IRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.0