Series
Ratings
33
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5