Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Gintama: The FinalRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 3.0
Bad EducationRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
Last LetterRated ★ 2.5
I Am LoveRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Fatal JourneyRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
A Traveler's NeedsRated ★ 3.5
The Living DeadRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.0