Movies
Ratings
117
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0