Series
Ratings
22
Another Miss OhRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5