Movies
Ratings
140
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
MercenariesRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0