Movies
Ratings
45
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0