Series
Ratings
12
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Black JackRated ★ 2.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0