Movies
Ratings
891
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The Curse of Bridge HollowRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Don't Die: The Man Who Wants to Live ForeverRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Thousand WordsRated ★ 2.5
The FallRated ★ 3.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
It Ends with UsRated ★ 4.0