Titles you rated
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Hot Summer NightsRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 4.5