Titles you rated
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Steal HeartRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
LastRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0