Movies
Ratings
1153
Big DealRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
BossRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
BrickRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 1.5
ExtractionRated ★ 3.0- VirusRated ★ 1.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 1.5