Series
Ratings
39
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0
The Perfect InsiderRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.5
Please Love The Useless MeRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
素直になれなくてRated ★ 4.5
The Last CinderellaRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0