Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
SignalRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0