Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0