Movies
Ratings
164
UnbowedRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
CatsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 0.5
HauntersRated ★ 1.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 1.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 0.5
ChicagoRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 0.5
The Classified FileRated ★ 1.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
ItRated ★ 0.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 1.5