Titles you rated
Flying ColorsRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 1.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 0.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0