Titles you rated
GravityRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0