Movies
Ratings
133
Midnight in ParisRated ★ 1.0
The InternRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 1.5
Take PointRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 0.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Under the Tuscan SunRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 4.5
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5