Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0