Series
Ratings
10
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0