Movies
Ratings
260
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0