Titles you rated
Ocean's EightRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Thermae RomaeRated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
SpyRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
JunoRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 4.5
A Ghost of a ChanceRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 3.0
Happy FlightRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0