Series
Ratings
58
Zettai KareshiRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 5.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 5.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.5
Buzzer BeatRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Operation LoveRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 4.0
JinRated ★ 5.0- OuroborosRated ★ 4.5