Titles you rated
MonsterRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Love ExposureRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5