Titles you rated
Queen MantisRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5