Titles you rated
Dan Da DanRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 2.5
YouRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
SK8 the InfinityRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
No Longer Human…In Another WorldRated ★ 2.5
BillionsRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
Promise CinderellaRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
OKITSURA: Fell in Love with an Okinawan Girl, but I Just Wish I Know What She’s SayingRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 3.5
Beyond GoodbyeRated ★ 1.5