Series
Ratings
21
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5