Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.5
PushRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0