Series
Ratings
46
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0