Titles you rated
Z NationRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0- Marco PoloRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.5
Roman EmpireRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0