Movies
Ratings
110
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5