Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 2.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0